Aktuality
Dne 14. ledna 2012 se sešli, již tradičně ve školícím a informačním centru FLORET v Průhon... více »
 
Vážení klienti a obchodní partneři, letošní rok byl pro mnohé rokem uklidnění, hledání nov... více »
 
Další aktuality »
 
TOP makléř
Nejlepší makléř měsíce
  • nejlepší výkon
  • profesionalita
 
více »

Slavnostní Profi Trénink rok 2011

Dne 14. ledna 2012 se sešli, již tradičně ve školícím a informačním centru FLORET v Průhonicích, společně realitní makléři mateřské společnosti IMMOINVEST Group a finanční poradci dceřinné společnosti IMMOFINANCE.

 

V pracovní části programu se vybraní realitní makléři pod vedením Mgr. Petra Pavlíčka zabývali problematikou dovedností při náběrech a prodeji nemovitostí a cestami k získávání exkluzivních smluv se zájemci o realitní obchod.

 

Finanční poradci se zdokonalovali v obchodních dovednostech a ve strategii nabídky produktu Gold Deposit, který je aktuálně nově zaváděn na český trh – to vše pod vedením Generálního manažera odbytu Petra Taťáka, jednatele společnosti Ing. Bohuslava Večeři a Obchodního ředitele Ing. Milana Fischera.

 

V závěrečné slavnostní části programu jednatel mateřské společnosti Tomáš Fiřtík a GM Petr Taťák  vyhodnotili nejlepší spolupracovníky koncernu za druhé pololetí a za celý rok 2011.

 

Jednatel Tomáš Fiřtík předal realitním makléřům absolvujícím realitní kurz IMMOINVEST Group certifikaci realitního makléře a v důsledku vynikajícího výkonu v roce 2011 dále slavnostně jmenoval realitního makléře Jana Penka do pozice Senior Estate Agent. Obzvláště slavnostní byl okamžik, kdy za dlouhodobě vynikající a stabilní výkony a mnohaleté zkušenosti v oblasti realitního obchodu jmenoval jednatel Tomáš Fiřtík realitního makléře Jana Ledvinu do pozice Obchodního ředitele společnosti IMMOINVEST Group.

 

Slavnostní akce byla důstojnou tečkou za uplynulým rokem 2011 a zároveň vykročením do roku dalšího.