GSM: +420 739 456 157
Tel.: +420 246 090 090
 
Komerční nemovitosti
IMMOINVEST Group má bohaté profesionální zkušenosti na realitním trhu datující se od roku 1998. Procedurální systém je nastaven tak, aby každého klienta společnosti jednotně provedl od náběru nemovitosti, stanovení optimální nabídkové ceny, přes prohlídky, zpětnou vazbu od jednotlivých makléřů, bezpečnou rezervací nemovitosti, až po sepis převodních smluv, vklad na KÚ, převod kupní ceny, předání nemovitosti, přepis médií a v neposlední řadě podání daňových přiznání.
Michal Borecký
Senior Estate Agent
 
Prodej zrekonstruované nájemní budovy na Praha 7
Status:
Aktivní
Číslo:
12946
Vytápění:
Ano
Stav nemovitosti:
Novostavba
Telefon:
Ano
Plocha pozemku:
200m2
Parkování:
Ano
Zastavěná plocha:
120m2
Výtah:
Ne
Užitná plocha:
679m2
Nadzemních podlaží:
1
Plyn:
Ano
Podzemních podlaží:
1
Elektřina:
230V
Konstrukce budovy:
Cihla
Voda:
Ne
Počet bytů:
10
Kanalizace:
Ano
Účel nemovitosti:
Nekomerční
Cena:
12.480.000,-

Nabízíme k prodeji nově zrekonstruovanou nájemní budovu 254m2 na Praze 7, určenou k bydlení, která obsahuje 10 bytových jednotek - vše nově zařízené a nově zrekonstruované. Budova se nachází v ideální a žádané lokalitě pouhých 180 metrů od Stromovky. Všechny bytové jednotky jsou obsazeny nájemníky - zajištěná vysoká výnosnost. Doporučuji prohlídku.

U naší společnosti je možné využít služeb odhadce a zdarma konzultace s poradcem zákaznického servisu, který Vám nezávazně poradí v oblasti hypotečních úvěrů, stavebních spoření, podnikatelských úvěrů a všech forem pojištění. V nabídkové ceně nemovitosti je již zahrnuta odměna za služby realitní kanceláře, rezervace nemovitosti, předání nemovitosti novému nabyvateli a právní servis spojený s převodem vlastnických práv.

Číslo zakázky: 12946
 
 
Mám zájem o tuto nabídku:
Příjmení:*
Telefon:*
E-mail:  
* položka je povinná

Hypoteční kalkulačka:
Cena nemovitosti:
Výše úvěru:
Doba splácení:
let
Výše splátky: