GSM: +420 739 456 157
Tel.: +420 246 090 090
 
Komerční nemovitosti
IMMOINVEST Group má bohaté profesionální zkušenosti na realitním trhu datující se od roku 1998. Procedurální systém je nastaven tak, aby každého klienta společnosti jednotně provedl od náběru nemovitosti, stanovení optimální nabídkové ceny, přes prohlídky, zpětnou vazbu od jednotlivých makléřů, bezpečnou rezervací nemovitosti, až po sepis převodních smluv, vklad na KÚ, převod kupní ceny, předání nemovitosti, přepis médií a v neposlední řadě podání daňových přiznání.
Michal Borecký
Senior Estate Agent
 
Prodej zavedené restaurace se zahrádkou 450m2, Praha 4
Status:
Aktivní
Číslo:
12957
Garáž:
Ne
Typ nebytovek:
Restaurace - bar
Výtah:
Ne
Stav nemovitosti:
Velmi dobrý
Podlaží:
Přízemí
Užitná plocha:
450m2
Nadzemních podlaží:
1
Vytápění:
Ano
Konstrukce budovy:
Panel
Telefon:
Ano
Počet kanceláří:
1
Parkování:
Ano
Cena:
18.300.000,-

Nabízíme k prodeji zavedenou restauraci o celkové ploše 450m2, Praha 4 v rezidenční zástavbě s venkovní zahrádkou. Restaurace je rozdělena na dvě části a to na pivnici a samotnou restauraci. Oba prostory mají samostatné vstupy přímo z ulice u stanice MHD a jsou propojeny velkou kuchyní, vybavenou veškerými spotřebiči. Samozřejmostí je dostatek skladovacích prostorů, pivo je čepováno přímo z tanků - zaručena naprostá hygiena. Restaurace není zatížena odstupným.

U naší společnosti je možné využít služeb odhadce a zdarma konzultace s poradcem zákaznického servisu, který Vám nezávazně poradí v oblasti hypotečních úvěrů, stavebních spoření, podnikatelských úvěrů a všech forem pojištění. V nabídkové ceně nemovitosti je již zahrnuta odměna za služby realitní kanceláře, rezervace nemovitosti, předání nemovitosti novému nabyvateli a právní servis spojený s převodem vlastnických práv.

Číslo zakázky: 12957
 
 
Mám zájem o tuto nabídku:
Příjmení:*
Telefon:*
E-mail:  
* položka je povinná

Hypoteční kalkulačka:
Cena nemovitosti:
Výše úvěru:
Doba splácení:
let
Výše splátky: