GSM: +420 608 311 448
Tel.: +420 481 312 246
 
Prodeje, pronájmy v severních Čechách
Velice ráda Vám poskytnu prohlídku této nemovitosti. V případě, že se Vám zalíbí a Vy si budete přát její koupi, naše společnost Vám zařídí, rychle a bez starostí pro Vás, kompletní právní servis s převody veškerých médií tak, abyste měli co nejméně starostí a splnil se Vám sen nemovitost vlastnit. Ich spreche deutsch. I speak English.
Mgr. Jolana Sittinger
Team Manager
 
 
Penzion v Krkonoších - Pec pod Sněžkou
Status:
Novinka
Číslo:
08414
Parkování:
Ano
Typ zakázky:
Prodej
Garáž:
Ne
Typ nemovitosti:
Nebytový prostor
Výtah:
Ne
Typ nebytovek:
Penzion
Podlaží:
Přízemí
Stav nemovitosti:
Velmi dobrý
Nadzemních podlaží:
3
Vytápění:
Ano
Konstrukce budovy:
Cihla
Telefon:
Ano
Cena:
8.240.000,- Kč

Nabízíme prodej penzionu v Krkonoších , Velká Úpa. Penzion má 10 pokojů, je ve velmi dobrém stavu. Dobře dostupný autem i v zimě. Užitná plocha penzionu je cca 750 m2. V přízemí se nachází výčep s barem pro cca 20 osob, plně vybavená kuchyně s konvektomatem, myčkou na nádobí. V baru se topí kamny. Dále se nachází v přízemí restaurace pro cca 32 lidí. Je zde funkční krb. Za restaurací je lyžárna, WC a sprchy zvlášť pro dámy a pány. Na podlahách je dlažba.
V 1. patře se nachází 6 plně vybavených pokojů: 4 dvoulůžkové, 1 čtyřlůžkový a 1 pětilůžkový. Sprchy a Wc jsou na chodbách rozdělené pro dámy a muže. Ve druhém patře jsou 4 čtyřlůžkové pokoje. Před penzionem je posezení u venkovního krbu. Možnost parkování pro cca 20 aut. Penzion má vlastní studnu a čističku odpadních vod. Stáří budovy je asi 40 let. K penzionu je skvělé spojení jak autem, tak autobusem. Zastávka je nedaleko. K penzionu budou v nejbližší době patřit i pozemky o velikosti 11 000 m2, které jsou zatím od státu pronajaté. To vše je již zakalkulováno v kupní ceně.
Odhad budovy je na 10 000 000,-Kč, možnost převodu hypotéky s částkou 4 miliony.
Velká Úpa je částí Pece pod Sněžkou, sportovního střediska zimních sportů a turistiky. Je zde veškerá občanská vybavenost.

U naší společnosti je možné využít služeb odhadce a zdarma konzultace s poradcem zákaznického servisu, který Vám nezávazně poradí v oblasti hypotečních úvěrů, stavebních spoření, podnikatelských úvěrů a všech forem pojištění. V nabídkové ceně nemovitosti je již zahrnuta odměna za služby realitní kanceláře, rezervace nemovitosti, předání nemovitosti novému nabyvateli a právní servis spojený s převodem vlastnických práv.

Číslo zakázky: 08414
 
Celkový pohled
Pohled ze zadní strany
Pohled ze zadní strany
Venkovní krb
Bar s posezením
Bar
Kamna v baru
Kuchyň
Restaurace
Krb v restauraci
Lyžárna
Pokoj
Pokoj
Umývárna
Sprchy
Dětský koutek
Chodba ve 2.patře
Mám zájem o tuto nabídku:
Příjmení:
Telefon*:
E-mail:
* položka telefon je povinná

 
Hypoteční kalkulačka:
Cena nemovitosti:
Výše úvěru:
Doba splácení:
let
Výše splátky:
Přejít na podrobnou kalkulačku »