GSM: +420 739 456 151
Tel.: +420 246 090 090
 
Specialista pro Prahu a střední Čechy
Čtrnáctileté zkušenosti v oboru, profesionální přístup, jistota pro prodávajícího maximální možné ceny díky propracovanému postupu a zkušenostem v realitním obchodu. I speak English.
Jan Ledvina
Team Manager
 
Penzion v centru Krkonoš, obec Harrachov
Status:
Aktivní
Číslo:
10982
Parkování:
Ano
Typ nebytovek:
Penzion
Garáž:
Ano
Stav nemovitosti:
Velmi dobrý
Výtah:
Ne
Užitná plocha:
520m2
Podlaží:
Přízemí
Plocha nebytovek:
520m2
Nadzemních podlaží:
2
Vytápění:
Ano
Podzemních podlaží:
1
Telefon:
Ano
Konstrukce budovy:
Cihla
Cena:
8.500.000,- (k jednání)

Nabízíme k prodeji rodinný penzion v západním centru Krkonoš, obec Harrachov, ve stylu původní krkonošské architektury. K dispozici je 14 lůžek v pěti pokojích různě velkých s vlastním sociálním zařízením, denní místnost s tv a sat, Wi-Fi. V této udržované, útulné roubené dřevěnce je vše uzpůsobené pro co nejpohodovější pobyt hostů. Přímo u penzionu je vlastní parkoviště (3místa + městské parkoviště přes silnici), zahrada u potoka, posezení u otevřeného ohniště, letní terasa. Součástí penzionu je stylová restaurace s kapacitou 24 míst, sloužící ubytovaným i veřejnosti, salonek pro 15 osob, letní terasa s kapacitou dalších 24 míst. Penzion je plně funkční, včetně veškerého vybavení, prošel všemi revizemi a kontrolami. Vytápění řešeno pomocí plynového kotle. V přímé blízkosti je nová bobová dráha, lyžařský vlek pro děti a začátečníky. V dosahu je lánová dráha, další lyžařské vleky, lyžařské trasy pro běžkaře, tenisové kurty, koupaliště, golfové hřiště, bowling, squash, lanové centrum. Také možnost využití cyklotras v blízkých Jizerských horách a 3 km vzdáleném Polsku.

U naší společnosti je možné využít služeb odhadce a zdarma konzultace s poradcem zákaznického servisu, který Vám nezávazně poradí v oblasti hypotečních úvěrů, stavebních spoření, podnikatelských úvěrů a všech forem pojištění. V nabídkové ceně nemovitosti je již zahrnuta odměna za služby realitní kanceláře, rezervace nemovitosti, předání nemovitosti novému nabyvateli a právní servis spojený s převodem vlastnických práv.

Číslo zakázky: 10982
 
 
Mám zájem o tuto nabídku:
Příjmení:*
Telefon:*
E-mail:  
* položka je povinná

Hypoteční kalkulačka:
Cena nemovitosti:
Výše úvěru:
Doba splácení:
let
Výše splátky: