GSM: +420 739 456 151
Tel.: +420 246 090 050
 
Account development manager
Čtrnáctileté zkušenosti v oboru, profesionální přístup, jistota pro prodávajícího maximální možné ceny díky propracovanému postupu a zkušenostem v realitním obchodu. I speak English.

Realitní makléř roku 2009, 2010, 2011
Jan Ledvina
Sales Manager
 
Ordinace, kanceláře, 73m2, OV, Praha 5 - Barrandov
Status:
Aktivní
Číslo:
08236
Parkování:
Ano
Typ nebytovek:
Kancelářské
Garáž:
Ne
Stav nemovitosti:
Velmi dobrý
Podlaží:
Přízemí
Užitná plocha:
73m2
Nadzemních podlaží:
7
Vytápění:
Ano
Podzemních podlaží:
1
Telefon:
Ano
Konstrukce budovy:
Cihla
Cena:
3.090.000,- (včetně provize pro RK)

Nabízíme k prodeji nebytový prostor o velikosti 73m2 v přízemí bytového domu se samostatným vchodem z ulice a samostatným vchodem z recepce ve společných prostorách domu. V současné době jsou prostory využité jako kancelářské prostory, 1x velká jednací místnost a dvě kanceláře, sociálním zařízením a komorou uvnitř nebytového prostoru. Díky použití sádrokartonové příčky lze tento prostor do budoucna předělat dle přání klienta. Rozvedená počítačová síť, recepce 24 hodin. Velmi dobře dostupná lokalita s veškerou občanskou vybaveností okolo.

U naší společnosti je možné využít služeb odhadce a zdarma konzultace s poradcem zákaznického servisu, který Vám nezávazně poradí v oblasti hypotečních úvěrů, stavebních spoření, podnikatelských úvěrů a všech forem pojištění. V nabídkové ceně nemovitosti je již zahrnuta odměna za služby realitní kanceláře, rezervace nemovitosti, předání nemovitosti novému nabyvateli a právní servis spojený s převodem vlastnických práv.

Číslo zakázky: 08236
 
zasedací místnost
zasedací místnost
kancelář
kancelář
kancelář
vstup od recepce
komora
WC
 
Mám zájem o tuto nabídku:
Příjmení:*
Telefon:*
E-mail:  
* položka je povinná

Hypoteční kalkulačka:
Cena nemovitosti:
Výše úvěru:
Doba splácení:
let
Výše splátky:
 

 
Úvodní stránka Exkluzivní novinky v naší nabídce Aktuality Chci koupit Byty Pozemky RD, Chaty Komerční prostory Chci pronajmout Byty, RD Komerční prostory Nová výstavba Develop. projekty O společnosti Profil společnosti Exkluzivní spolupráce Proč exkluzivně s námi? Ochrana osobních údajů Podpora lidských zdrojů Copyright Služby Služby Voucher Exekuční tituly Průkaz energetické náročnosti budovy Pro developery Obchodní partneři Služba HYPOTÉKY Služba osobní makléř Oceňování Kde inzerujeme Užitečné odkazy Okresy a kraje Slovníček Reference Kariéra Aktuální pozice Registrovaní uživatelé Jednorázový výdělek Teambuildingy, akce Školící středisko IMMOINVEST Group Rezervace Kontakty IMMOINVEST Group Praemium Consulting Právní zastoupení Notářská kancelář Zastoupení Benešov Zastoupení Beroun Zastoupení Brandýs n/L Zastoupení Brno Zastoupení České Budějovice Zastoupení Český Krumlov Zastoupení Děčín Zastoupení Dobříš Zastoupení Jihlava Zastoupení Jindřichův Hradec Zastoupení Jílové Zastoupení Kladno Zastoupení Kolín Zastoupení Kralupy n/Vl Zastoupení Mělník Zastoupení Mladá Boleslav Zastoupení Poděbrady Zastoupení Praha Zastoupení Praha 2 Zastoupení Roztoky Zastoupení Říčany Hypotéky Oceňování Formuláře Vložit nabídku Vložit poptávku Domluvte si s námi schůzku Chcete znát cenu své nemovitosti? Novinky nemovitostí e-mailem