GSM: +420 739 456 164
Tel.: +420 246 090 080
 
Specialista na komerční nemovitosti
Potřebujete prodat, koupit, pronajmout hotel, penzion či restauraci? Jsem připraven předat své zkušenosti a naplnit očekávání Vaše i Vašeho obchodního partnera.
Ing. Milan Jůza
Estate Agent
 
 
Nová restaurace v multifunkčním domě, Krkonoše
Status:
Novinka
Číslo:
08396
Parkování:
Ano
Typ zakázky:
Prodej
Garáž:
Ano
Typ nemovitosti:
Nebytový prostor
Výtah:
Ne
Typ nebytovek:
Restaurace - bar
Podlaží:
Přízemí
Stav nemovitosti:
Novostavba
Nadzemních podlaží:
2
Užitná plocha:
205m2
Podzemních podlaží:
1
Vytápění:
Ano
Konstrukce budovy:
Cihla
Telefon:
Ano
Cena:
9.000.000,- Kč

Nabízíme k prodeji novou restauraci v multifunkčním objektu v turistickém centru Krkonoš. Restaurace má kromě odbytového prostoru (cca 50 míst), také sklady, kanceláře a zázemí pro zaměstnance. Celá gastronomická část je vytvořena s největší péčí a v duchu nejnovějších gastromických technologických znalostí a splňuje všechny mezinárodní hygienické standardy. Pro příjemný pobyt hostů je k dispozici i zaskléná terasa. Pro majitele této krásné restaurace je připraven nový moderní byt a garáž. Oba tyto prostory jsou v ceně nemovitosti. Mimořádná nabídka!

U naší společnosti je možné využít služeb odhadce a zdarma konzultace s poradcem zákaznického servisu, který Vám nezávazně poradí v oblasti hypotečních úvěrů, stavebních spoření, podnikatelských úvěrů a všech forem pojištění. V nabídkové ceně nemovitosti je již zahrnuta odměna za služby realitní kanceláře, rezervace nemovitosti, předání nemovitosti novému nabyvateli a právní servis spojený s převodem vlastnických práv.

Číslo zakázky: 08310
 
Mám zájem o tuto nabídku:
Příjmení:
Telefon*:
E-mail:
* položka telefon je povinná

 
Hypoteční kalkulačka:
Cena nemovitosti:
Výše úvěru:
Doba splácení:
let
Výše splátky:
Přejít na podrobnou kalkulačku »