GSM: +420 739 456 156
Tel.: +420 246 090 090
 
Makléř pro Prahu a střední Čechy
IMMOINVEST Group má bohaté profesionální zkušenosti na realitním trhu datující se od roku 1998. Procedurální systém je nastaven tak, aby každého klienta společnosti jednotně provedl od náběru nemovitosti, stanovení optimální nabídkové ceny, přes prohlídky, zpětnou vazbu od jednotlivých makléřů, bezpečnou rezervací nemovitosti, až po sepis převodních smluv, vklad na KÚ, převod kupní ceny, předání nemovitosti, přepis médií a v neposlední řadě podání daňových přiznání.
Petr Stoklasa
Estate Agent
 
Na prodej komerční prostor 100m2, OV, Praha 5 - Smíchov
Status:
Aktivní
Číslo:
12590
Garáž:
Ne
Typ nebytovek:
Kancelářské
Výtah:
Ano
Stav nemovitosti:
Velmi dobrý
Podlaží:
2. patro
Užitná plocha:
100m2
Nadzemních podlaží:
6
Plocha nebytovek:
100m2
Podzemních podlaží:
1
Vytápění:
Ano
Konstrukce budovy:
Cihla
Parkování:
Ano
Počet kanceláří:
4
Cena:
3.650.000,- (včetně provize pro RK)

Nabízíme k prodeji zajímavě řešené nebytové prostory před rekonstrukcí na Smíchově, nedaleko Anděla. Prostory o rozloze 100 m2 jsou rozčleněny do tří místností o rozměrech 26, 21 a 13m2 a zázemí 17m2. Prostory jsou orientovány na sever a východ. Dům prošel celkovou rekonstrukcí (rozvody, vnitřní prostory, fasáda, výtah). Výborná dostupnost do centra tram, metrem i busem. V okolí je k dispozici veškerá občanská vybavenost, restaurace u obchodního centra Nový Smíchov. Parkování u domu či v přilehlém okolí. Prostory je možné využít i jako bytovou jednotku.

U naší společnosti je možné využít služeb odhadce a zdarma konzultace s poradcem zákaznického servisu, který Vám nezávazně poradí v oblasti podnikatelských úvěrů a všech forem pojištění.

Číslo zakázky: 12590
 
Kancelář
Kancelář
Kancelář
Předsíň
Toaleta
 
Mám zájem o tuto nabídku:
Příjmení:*
Telefon:*
E-mail:  
* položka je povinná

Hypoteční kalkulačka:
Cena nemovitosti:
Výše úvěru:
Doba splácení:
let
Výše splátky: