GSM: +420 739 456 151
Tel.: +420 246 090 090
 
Specialista pro Prahu a střední Čechy
Čtrnáctileté zkušenosti v oboru, profesionální přístup, jistota pro prodávajícího maximální možné ceny díky propracovanému postupu a zkušenostem v realitním obchodu. I speak English.
Jan Ledvina
Team Manager
 
Na prodej kanceláře 149m2, OV, Praha 5 - Smíchov
Status:
Aktivní
Číslo:
12350
Telefon:
Ano
Typ nebytovek:
Kancelářské
Podlaží:
Snížené přízemí
Stav nemovitosti:
Velmi dobrý
Nadzemních podlaží:
6
Užitná plocha:
149m2
Podzemních podlaží:
1
Plocha nebytovek:
149m2
Konstrukce budovy:
Cihla
Vytápění:
Ano
Počet kanceláří:
4
Cena:
4.242.000,- (včetně provize pro RK)

Nabízíme k prodeji reprezentativní a velmi pěkně dispozičně řešené kancelářské prostory v samém srdci Prahy 5 - Smíchova. Celý prostor prošel kompletní a totální rekonstrukcí, nové podlahy, veškeré rozvody, štuky a sociální zařízení. Vlastní plynový kotel na vytápění a teplou vodu. Prostor je vhodný zejména na kancelář s možností případných dalších úprav ohledně jejich počtu. V současné době je prostor rozdělen na dvě větší místnosti s orientací do ulice a dvě menší místnosti do vnitrobloku. Mezi těmito místnostmi se nachází kuchyňka a sociální zařízení. Přístup je řešen jak z ulice Kořenského tak je možný do budoucna i skrz dům. Dům jako celek po velmi pěkné celkové rekonstrukci. Vynikající dostupnost a okolní občanská vybavenost činí tuto nabídku velice zajímavou.

U naší společnosti je možné využít služeb odhadce a zdarma konzultace s poradcem zákaznického servisu, který Vám nezávazně poradí v oblasti hypotečních úvěrů, stavebních spoření, podnikatelských úvěrů a všech forem pojištění. V nabídkové ceně nemovitosti je již zahrnuta odměna za služby realitní kanceláře, rezervace nemovitosti, předání nemovitosti novému nabyvateli a právní servis spojený s převodem vlastnických práv.

Číslo zakázky: 12350
 
prostory se vstupem z ulice
prostory se vstupem z ulice
prostory se vstupem z ulice
kancelář do ulice
kancelář do ulice
místnost s kuchyňkou a sociálním zařízením
kuchyňka
samostatné WC
samostatné WC
místnost do vnitrobloku
úložný prostor
 
Mám zájem o tuto nabídku:
Příjmení:*
Telefon:*
E-mail:  
* položka je povinná

Hypoteční kalkulačka:
Cena nemovitosti:
Výše úvěru:
Doba splácení:
let
Výše splátky: