GSM: +420 739 456 164
Tel.: +420 246 090 050
 
Specialista na komerční nemovitosti
Potřebujete prodat, koupit, pronajmout hotel, penzion či restauraci? Jsem připraven předat své zkušenosti a naplnit očekávání Vaše i Vašeho obchodního partnera.
Milan Jůza
Estate Agent
 
 
Mimořádný **** hotel umístěný 20 minut od centra Prahy
Status:
Novinka
Číslo:
07607
Telefon:
Ano
Typ zakázky:
Prodej
Parkování:
Ano
Typ nemovitosti:
Nebytový prostor
Garáž:
Ne
Typ nebytovek:
Hotel
Výtah:
Ano
Vytápění:
Ano
Konstrukce budovy:
Cihla
Cena:
75.000.000,- Kč

Nabízíme k prodeji hotel, který má 45 pokojů s kapacitou 99 lůžek a jedno luxusní business apartmá se saunou a vířivou vanou. Všechny pokoje jsou vybaveny stylovým nábytkem, TV, telefonem a minibarem. Pro potřeby hostů i příchozích klientů je zde krásná restaurace s velmi kvalitním gastronomickým vybavením, které splňuje všechny hygienické standardy HCCP.
Hotel má velké prostory pro konání konferencí, školení, seminářů i svateb. Konferenční sál až pro 120 osob, salonek 1 pro 60 osob, salonek 2 pro 45 osob a salonek 3 pro 32 klientů.
Samozřejmostí je možnost využití technického vybavení a dostatečně dimenzované hotelové parkoviště. Hotel je vzdálen dvacet minut od centra Prahy a je předurčen k obchodnímu jednání a konání firemních akcí.U naší společnosti je možné využít služeb odhadce a zdarma konzultace s poradcem zákaznického servisu, který Vám nezávazně poradí v oblasti hypotečních úvěrů, stavebních spoření, podnikatelských úvěrů a všech forem pojištění. V nabídkové ceně nemovitosti je již zahrnuta odměna za služby realitní kanceláře, rezervace nemovitosti, předání nemovitosti novému nabyvateli a právní servis spojený s převodem vlastnických práv.

Číslo zakázky: 07607
 
Mám zájem o tuto nabídku:
Příjmení:
Telefon*:
E-mail:
* položka telefon je povinná

 
Hypoteční kalkulačka:
Cena nemovitosti:
Výše úvěru:
Doba splácení:
let
Výše splátky:
Přejít na podrobnou kalkulačku »