GSM: +420 739 456 164
Tel.: +420 246 090 080
 
Specialista na komerční nemovitosti
Potřebujete prodat, koupit, pronajmout hotel, penzion či restauraci? Jsem připraven předat své zkušenosti a naplnit očekávání Vaše i Vašeho obchodního partnera.
Ing. Milan Jůza
Estate Agent
 
Kvalitní *** hotel, Praha
Status:
Sleva
Číslo:
07779
Garáž:
Ano
Typ nebytovek:
Hotel
Výtah:
Ano
Stav nemovitosti:
Velmi dobrý
Podlaží:
1. patro
Užitná plocha:
1837m2
Nadzemních podlaží:
6
Vytápění:
Ano
Podzemních podlaží:
1
Telefon:
Ano
Konstrukce budovy:
Cihla
Parkování:
Ano
Cena:
0,- (info v RK)

Nabízíme k prodeji velmi pěkný hotel, který umožňuje ubytování v celkem čtyřicetidevíti dvoulůžkových a jednolůžkových pokojích, část pokojů je připravena s využitím přistýlek, pro ubytování tří hostů. V přízemí budovy je restaurace s venkovní terasou, lobby bar, recepce a kuchyně. Moderní gastronomické zařízení kuchyně splňuje všechny požadavky hygienických norem. Hotel je situován do klidného místa, vzdáleném dvacet minut pohodlné chůze od Václavského náměstí a je certifikován jako tříhvězdičkový. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení (koupena se sprchovým koutem a WC), TV-SAT, telefon s přímou provolbou, část pokojů safe, minibar a vysoušeč vlasů. Výborná investice!

U naší společnosti je možné využít služeb odhadce a zdarma konzultace s poradcem zákaznického servisu, který Vám nezávazně poradí v oblasti hypotečních úvěrů, stavebních spoření, podnikatelských úvěrů a všech forem pojištění. V nabídkové ceně nemovitosti je již zahrnuta odměna za služby realitní kanceláře, rezervace nemovitosti, předání nemovitosti novému nabyvateli a právní servis spojený s převodem vlastnických práv.

Číslo zakázky: 07779
 
 
Mám zájem o tuto nabídku:
Příjmení:*
Telefon:*
E-mail:  
* položka je povinná

Hypoteční kalkulačka:
Cena nemovitosti:
Výše úvěru:
Doba splácení:
let
Výše splátky: