GSM: +420 739 456 175
Tel.: +420 585 204 067
 
Zastoupení Olomouc
Spolu se svým týmem realitních makléřů Vám nabízíme profesionální pomoc při prodeji Vaší nemovitosti nebo při realizaci Vašich investičních záměrů. Současně rádi přivítáme nové kolegy a partnery pro spolupráci v regionu Morava.
Ing. František Gazárek
Team Manager
 
 
Krásný st. pozemek, 1061 m2, Skalka
Status:
Novinka
Číslo:
08413
Elektřina:
230/400V
Typ zakázky:
Prodej
Voda:
Ano
Typ nemovitosti:
Pozemek
Kanalizace:
Ano
Typ pozemku:
Stavební bydlení
Stávající stavby:
Ne
Plocha pozemku:
1061m2
Terén pozemku:
Rovinný
Plyn:
Ano
Stávající porosty:
Ne
Cena:
640.000,- Kč (cena za nemovitost)

Nabízíme k prodeji pěknou stavební parcelu (koncová) o výměře 1061 m2 (16,5 x 64 m) v lázeňské obci Skalka 8 km od Prostějova. K pozemku vede asfaltová příjezdová komunikace, veškeré inženýrské sítě jsou na pozemku. Pozemek je geodeticky zaměřen a na místě vytýčen. Pozemek se nachází na klidném místě v nové zástavbě rodinných domků, (nejedná se o satelitní zástavbu), v blízkosti lázeňský park, nové dětské hřiště, minigolf, tenisový kurt.
U naší společnosti je možné využít služeb odhadce a zdarma konzultace s poradcem zákaznického servisu, který Vám nezávazně poradí v oblasti hypotečních úvěrů, stavebních spoření, podnikatelských úvěrů a všech forem pojištění. V nabídkové ceně pozemku není zahrnuta odměna za služby realitní kanceláře, rezervace nemovitosti, předání nemovitosti novému nabyvateli a právní servis spojený s převodem vlastnických práv.

Číslo zakázky: 08413
 
Pozemek
Hřiště
Hřiště
Mám zájem o tuto nabídku:
Příjmení:
Telefon*:
E-mail:
* položka telefon je povinná

 
Hypoteční kalkulačka:
Cena nemovitosti:
Výše úvěru:
Doba splácení:
let
Výše splátky:
Přejít na podrobnou kalkulačku »