GSM: +420 739 456 164
Tel.: +420 246 090 080
 
Specialista na komerční nemovitosti
Potřebujete prodat, koupit, pronajmout hotel, penzion či restauraci? Jsem připraven předat své zkušenosti a naplnit očekávání Vaše i Vašeho obchodního partnera.
Ing. Milan Jůza
Estate Agent
 
Krásný penzion na česko-německém pomezí
Status:
Aktivní
Číslo:
08385
Garáž:
Ano
Typ nebytovek:
Penzion
Výtah:
Ne
Stav nemovitosti:
Velmi dobrý
Podlaží:
Přízemí
Užitná plocha:
420m2
Nadzemních podlaží:
2
Vytápění:
Ano
Podzemních podlaží:
1
Telefon:
Ano
Konstrukce budovy:
Cihla
Parkování:
Ano
Cena:
7.000.000,-

Nabízíme k prodeji velmi pěkný penzion nacházející se na hlavní trase do Německa, nedaleko česko německých hranic. V penzionu, který je luxusně zařízen jsou dvě rodinná apartmá, šest dvoulůžkových pokojů a jeden rodinný apartmán i s vybavenou kuchyňkou. Dále je k dispozici bar pro třicet pět hostů, kde je gastronomické vybavení pro přípravu minutkových jídel. Hosté mohou využít i krásný krytý bazén i střešní terasu, stejně jako posezení v zahradě s okrasnými jezírky při grilování. Pro další využití je zde také byt o ploše cca 40 m2 s vlastním vchodem a balkónem, dále dvě garáže a dílna. Klidné a krásné okolí v 700 m výšce n/m je ideální pro letní (jízda na kole, plavání, turistika atd) i zimní ( sjezdové i klasické lyžování atd.) rekreaci.

U naší společnosti je možné využít služeb odhadce a zdarma konzultace s poradcem zákaznického servisu, který Vám nezávazně poradí v oblasti hypotečních úvěrů, stavebních spoření, podnikatelských úvěrů a všech forem pojištění. V nabídkové ceně nemovitosti je již zahrnuta odměna za služby realitní kanceláře, rezervace nemovitosti, předání nemovitosti novému nabyvateli a právní servis spojený s převodem vlastnických práv.

Číslo zakázky: 08385
 
 
Mám zájem o tuto nabídku:
Příjmení:*
Telefon:*
E-mail:  
* položka je povinná

Hypoteční kalkulačka:
Cena nemovitosti:
Výše úvěru:
Doba splácení:
let
Výše splátky:
 

 
Úvodní stránka Exkluzivní novinky v naší nabídce Aktuality Chci koupit Byty Pozemky RD, Chaty Komerční prostory Chci pronajmout Byty, RD Komerční prostory Nová výstavba Develop. projekty O společnosti Profil společnosti Exkluzivní spolupráce Proč exkluzivně s námi? Ochrana osobních údajů Podpora lidských zdrojů Copyright Služby Služby Voucher Exekuční tituly Průkaz energetické náročnosti budovy Pro developery Obchodní partneři Služba HYPOTÉKY Služba osobní makléř Oceňování Kde inzerujeme Užitečné odkazy Okresy a kraje Slovníček Reference Kariéra Aktuální pozice Registrovaní uživatelé Jednorázový výdělek Teambuildingy, akce Školící středisko IMMOINVEST Group Rezervace Kontakty IMMOINVEST Group Praemium Consulting Právní zastoupení Notářská kancelář Zastoupení Benešov Zastoupení Beroun Zastoupení Brandýs n/L Zastoupení Brno Zastoupení České Budějovice Zastoupení Český Krumlov Zastoupení Děčín Zastoupení Dobříš Zastoupení Jihlava Zastoupení Jindřichův Hradec Zastoupení Jílové Zastoupení Kladno Zastoupení Kolín Zastoupení Kralupy n/Vl Zastoupení Mělník Zastoupení Mladá Boleslav Zastoupení Poděbrady Zastoupení Praha Zastoupení Praha 2 Zastoupení Roztoky Zastoupení Říčany Hypotéky Oceňování Formuláře Vložit nabídku Vložit poptávku Domluvte si s námi schůzku Chcete znát cenu své nemovitosti? Novinky nemovitostí e-mailem