GSM: +420 739 456 615
Tel.: +420 246 090 090
 
Account development manager
Josef Šinágl
Team Manager
 
Kompletně zařízený Penzion s pizzerií-Vrané nad Vltavou
Status:
Aktivní
Číslo:
11270
Garáž:
Ne
Typ nebytovek:
Penzion
Výtah:
Ne
Stav nemovitosti:
Novostavba
Podlaží:
1. patro
Užitná plocha:
350m2
Nadzemních podlaží:
3
Vytápění:
Ano
Konstrukce budovy:
Cihla
Telefon:
Ano
Počet kanceláří:
7
Parkování:
Ano
Cena:
25.000.000,- (včetně provize RK)

Nabízíme Vám ke koupi zavedený a kompletně zařízený penzion s klientelou na břehu Vltavy. Budováno dle evropských standardů s vysokými nároky na kvalitu. Zkolaudováno v roce 2006; veškeré IS, plyn v plánu obce. K objektu náleží stavební parcela o velikosti 1900m2, možnost přístavby nebo výstavby RD. Mimo záplavové území.
Penzion - 7 pokojů / 20lůžek s televizí, toaletou a koupelnou; v podkroví byt pro majitele nebo možnost přístavby dalších pokojů.
Restaurace/pizzerie - stravovací prostory odpovídají všem hygienickým normám EU, plně vybavená kuchyňe, oddělené místnosti pro skladování potravin, elektronická kasa, pec na pizzu; 30 míst uvnitř restaurace, 32 míst na velké terase s výhledem na Vltavu s možností rozšíření o další místa. Možno využívat i jiným komerčním či nekomerčním způsobem (Casino, pánský klub, apod.)

U naší společnosti je možné využít služeb odhadce a zdarma konzultace s poradcem zákaznického servisu, který Vám nezávazně poradí v oblasti hypotečních úvěrů, stavebních spoření, podnikatelských úvěrů a všech forem pojištění. V nabídkové ceně nemovitosti je již zahrnuta odměna za služby realitní kanceláře, rezervace nemovitosti, předání nemovitosti novému nabyvateli a právní servis spojený s převodem vlastnických práv.

Číslo zakázky: 11270
 
 
Mám zájem o tuto nabídku:
Příjmení:*
Telefon:*
E-mail:  
* položka je povinná

Hypoteční kalkulačka:
Cena nemovitosti:
Výše úvěru:
Doba splácení:
let
Výše splátky:
 

 
Úvodní stránka Exkluzivní novinky v naší nabídce Aktuality Chci koupit Byty Pozemky RD, Chaty Komerční prostory Chci pronajmout Byty, RD Komerční prostory Nová výstavba Develop. projekty O společnosti Profil společnosti Exkluzivní spolupráce Proč exkluzivně s námi? Ochrana osobních údajů Podpora lidských zdrojů Copyright Služby Služby Voucher Exekuční tituly Průkaz energetické náročnosti budovy Pro developery Obchodní partneři Služba HYPOTÉKY Služba osobní makléř Oceňování Kde inzerujeme Užitečné odkazy Okresy a kraje Slovníček Reference Kariéra Aktuální pozice Registrovaní uživatelé Jednorázový výdělek Teambuildingy, akce Školící středisko IMMOINVEST Group Rezervace Kontakty IMMOINVEST Group Praemium Consulting Právní zastoupení Notářská kancelář Zastoupení Benešov Zastoupení Beroun Zastoupení Brandýs n/L Zastoupení Brno Zastoupení České Budějovice Zastoupení Český Krumlov Zastoupení Děčín Zastoupení Dobříš Zastoupení Jihlava Zastoupení Jindřichův Hradec Zastoupení Jílové Zastoupení Kladno Zastoupení Kolín Zastoupení Kralupy n/Vl Zastoupení Mělník Zastoupení Mladá Boleslav Zastoupení Poděbrady Zastoupení Praha Zastoupení Praha 2 Zastoupení Roztoky Zastoupení Říčany Hypotéky Oceňování Formuláře Vložit nabídku Vložit poptávku Domluvte si s námi schůzku Chcete znát cenu své nemovitosti? Novinky nemovitostí e-mailem