GSM: +420 739 456 166
Tel.: +420 246 090 090
 
Makléř pro Prahu a střední Čechy
K úspěšnému zprostředkování prodeje nemovitosti nabízím propracovaný a spolehlivý postup, otevřené jednání a pozitivní přístup od prvního setkání až do zdárného ukončení, včetně kompletní právní pomoci, převodu médií a osobního předání tak, aby Vaše spokojenost byla mojí vizitkou.
Pavel Bartoník
Senior Estate Agent
 
K prodeji skladové prostory a kanceláře, Uhříněves
Status:
Aktivní
Číslo:
09884
Telefon:
Ano
Typ nebytovek:
Skladové
Parkování:
Ano
Stav nemovitosti:
Novostavba
Garáž:
Ne
Užitná plocha:
792m2
Výtah:
Ne
Prodejní plocha:
157m2
Podlaží:
Přízemí
Skladová plocha:
635m2
Nadzemních podlaží:
2
Plocha nebytovek:
792m2
Konstrukce budovy:
Cihla
Vytápění:
Ano
Počet kanceláří:
5
Cena:
26.000.000,- (za nemovitost)

Nabízíme k prodeji nově vybudované skladové a kancelářské prostory v lukrativní lokalitě Praha Uhříněves. Jedná se o výbornou příležitost ke koupi průmyslového objektu na pozemku o velikosti 2 815m2, dvoupodlažní kancelářská budova o dispozici 157,5m2 užitné plochy, v prvním nadzemním podlaží je otevřený prostor 77m2, ve druhém nadzemním podlaží tři kancelářské místnosti o celkové rozloze 79,5m2. Součástí je také toaleta a zázemí. Výrobní hala (sklad) má železobetonovou konstrukci s tepelnou izolací o ploše 635m2 a výšku stropu 8,9m. Parkovací místa jsou součástí objektu. Veškerá projektová dokumentace je k dispozici v RK na vyžádání.
U naší společnosti je možné využít služeb odhadce a zdarma konzultace s poradcem zákaznického servisu, který Vám nezávazně poradí v oblasti hypotečních úvěrů, stavebních spoření, podnikatelských úvěrů a všech forem pojištění. V nabídkové ceně nemovitosti je již zahrnuta odměna za služby realitní kanceláře, rezervace nemovitosti, předání nemovitosti novému nabyvateli a právní servis spojený s převodem vlastnických práv.

Číslo zakázky: 09884
 
 
Mám zájem o tuto nabídku:
Příjmení:*
Telefon:*
E-mail:  
* položka je povinná

Hypoteční kalkulačka:
Cena nemovitosti:
Výše úvěru:
Doba splácení:
let
Výše splátky:
 

 
Úvodní stránka Exkluzivní novinky v naší nabídce Aktuality Chci koupit Byty Pozemky RD, Chaty Komerční prostory Chci pronajmout Byty, RD Komerční prostory Nová výstavba Develop. projekty O společnosti Profil společnosti Exkluzivní spolupráce Proč exkluzivně s námi? Ochrana osobních údajů Podpora lidských zdrojů Copyright Služby Služby Voucher Exekuční tituly Průkaz energetické náročnosti budovy Pro developery Obchodní partneři Služba HYPOTÉKY Služba osobní makléř Oceňování Kde inzerujeme Užitečné odkazy Okresy a kraje Slovníček Reference Kariéra Aktuální pozice Registrovaní uživatelé Jednorázový výdělek Teambuildingy, akce Školící středisko IMMOINVEST Group Rezervace Kontakty IMMOINVEST Group Praemium Consulting Právní zastoupení Notářská kancelář Zastoupení Benešov Zastoupení Beroun Zastoupení Brandýs n/L Zastoupení Brno Zastoupení České Budějovice Zastoupení Český Krumlov Zastoupení Děčín Zastoupení Dobříš Zastoupení Jihlava Zastoupení Jindřichův Hradec Zastoupení Jílové Zastoupení Kladno Zastoupení Kolín Zastoupení Kralupy n/Vl Zastoupení Mělník Zastoupení Mladá Boleslav Zastoupení Poděbrady Zastoupení Praha Zastoupení Praha 2 Zastoupení Roztoky Zastoupení Říčany Hypotéky Oceňování Formuláře Vložit nabídku Vložit poptávku Domluvte si s námi schůzku Chcete znát cenu své nemovitosti? Novinky nemovitostí e-mailem