GSM: +420 739 456 166
Tel.: +420 246 090 090
 
Makléř pro Prahu a střední Čechy
K úspěšnému zprostředkování prodeje nemovitosti nabízím propracovaný a spolehlivý postup, otevřené jednání a pozitivní přístup od prvního setkání až do zdárného ukončení, včetně kompletní právní pomoci, převodu médií a osobního předání tak, aby Vaše spokojenost byla mojí vizitkou.
Pavel Bartoník
Senior Estate Agent
 
K prodeji nebytový prostor, 150m2,OV Praha Pankrác
Status:
Doporučujeme
Číslo:
10515
Garáž:
Ano
Typ nebytovek:
Obchodní
Výtah:
Ne
Stav nemovitosti:
Velmi dobrý
Podlaží:
Přízemí
Užitná plocha:
150m2
Nadzemních podlaží:
5
Plocha nebytovek:
150m2
Podzemních podlaží:
1
Vytápění:
Ano
Konstrukce budovy:
Cihla
Telefon:
Ano
Počet kanceláří:
2
Parkování:
Ano
Cena:
2.900.000,- (za nemovitost)

Nabízíme k prodeji zajímavě řešený podnikatelský prostor o rozměrech 150m2, v osobním vlastnictví, v atraktivní lokalitě Praha 4 Pankrác. Jedná se o nebytovou jednotku v činžovním domě se zděnou přístavbou, s možností dalšího obchodního využití, popř. i s možností vlastního bydlení.
Dispozice nemovitosti jsou: užitná plocha nemovitosti 149m2, samostatný vchod, dvorek s parkovacími místy pro tři auta, samostatnou garáží a zahradou 119m2. Jednotka je dvoupatrová a velmi zajímavě členěná, majitel nabízí v případě potřeby hrazenou investici na vybudování nové koupelny, která v objektu momentálně není. Prostor je po drobných úpravách vhodný i k bydlení, především ale jako obchodní místo k dalšímu podnikání, např. sídlo firmy, kanceláře, obchod, fitness centrum atp. Vzhledem k výborné poloze na hlavní třídě pět minut chůze k metru Pražského Povstání a v blízkosti Nákupního centra Arkády Pankrác se jedná o skvělou investiční příležitost. Při rychlém jednání možná dohody o ceně a dalším využití.Doporučujeme osobní prohlídku.
U naší společnosti je možné využít služeb odhadce a zdarma konzultace s poradcem zákaznického servisu, který Vám nezávazně poradí v oblasti hypotečních úvěrů, stavebních spoření, podnikatelských úvěrů a všech forem pojištění. V nabídkové ceně nemovitosti není zahrnuta odměna za služby realitní kanceláře, rezervace nemovitosti, předání nemovitosti novému nabyvateli a právní servis spojený s převodem vlastnických práv.
Číslo zakázky: 10515
 
okolí
kancelářská místnost
kancelářská místnost
kancelářská místnost
spodní patro
schodiště
spodní patro
spodní patro
spodní patro
okolí
dvorek
dvorek
dvorek
dvorek
parkovací stání
okolí
okolí
okolí
okolí
okolí
půdorys
 
Mám zájem o tuto nabídku:
Příjmení:*
Telefon:*
E-mail:  
* položka je povinná

Hypoteční kalkulačka:
Cena nemovitosti:
Výše úvěru:
Doba splácení:
let
Výše splátky: