GSM: +420 739 456 155
Tel.: +420 246 090 080
 
Specializace na prodej pozemků po celé ČR
Mám dlouhodobé zkušenosti na realitním trhu. Mojí specializací je prodej nebo pronájem pozemků se zaměřením na využití alternativních zdrojů energie. Individuální přístup ke každému klientovi je samozřejmostí.
Mgr. Miloš Nezbeda
Senior Estate Agent
 
 
K prodeji hostinec s obytnou budovou v Petrově u Prahy.
Status:
Aktivní
Číslo:
06347
Telefon:
Ano
Typ zakázky:
Prodej
Parkování:
Ano
Typ nemovitosti:
Nebytový prostor
Garáž:
Ne
Typ nebytovek:
Restaurace - bar
Výtah:
Ne
Stav nemovitosti:
Dobrý
Podlaží:
Přízemí
Užitná plocha:
330m2
Nadzemních podlaží:
2
Vytápění:
Ano
Cena:
6.200.000,- Kč

Nabízíme k prodeji hostinec s obytnou budovou a užitné ploše 330 m2 na pozemku 1200 m2 v Petrově u Prahy. V prvním nadzemním podlaží se nachází restaurace se dvěma sály s barem a podiem, kuchyní, skladem, 2xWC a dvě místnosti před rekonstrukcí (možnost vybudování večerky a herny). V suterénu je sklep na víno. V druhém nadzemním podlaží se nachází dva pokoje před rekonstrukcí, WC, byt 3+1. V podkroví lze vystavět půdní vestavbu dalších dvou bytů. Možnost parkování před budovou, venkovní zahrádka a soukromý dvorek. Dům se nachází u hlavní silnice. Dobrá investice v atraktivní lokalitě.

U naší společnosti je možné využít služeb odhadce a zdarma konzultace s poradcem zákaznického servisu, který Vám nezávazně poradí v oblasti hypotečních úvěrů, stavebních spoření, podnikatelských úvěrů a všech forem pojištění. V nabídkové ceně nemovitosti je již zahrnuta odměna za služby realitní kanceláře, rezervace nemovitosti, předání nemovitosti novému nabyvateli a právní servis spojený s převodem vlastnických práv.

Číslo zakázky: 06347
 
Mám zájem o tuto nabídku:
Příjmení:
Telefon*:
E-mail:
* položka telefon je povinná

 
Hypoteční kalkulačka:
Cena nemovitosti:
Výše úvěru:
Doba splácení:
let
Výše splátky:
Přejít na podrobnou kalkulačku »