Mobil: +420 739 456 161
Tel.: +420 322 312 430
 
Zastoupení Městec Králové
Mojí prioritou je precizně odvedená práce a spokojený klient. Posuďte sami, jak se mi to na základě mých zkušeností, individuálního přístupu a serióznosti daří plnit.
Ing. Miloš Valenta
Team Manager
 
 
Ideální polovina domu, restaurace, byt, Barchov
Status:
Novinka
Číslo:
06361
Parkování:
Ne
Typ zakázky:
Prodej
Garáž:
Ne
Typ nemovitosti:
Nebytový prostor
Výtah:
Ne
Typ nebytovek:
Skladové
Podlaží:
Přízemí
Stav nemovitosti:
Dobrý
Nadzemních podlaží:
2
Prodejní plocha:
150m2
Nebytové prostory:
1
Vytápění:
Ano
Počet kanceláří:
1
Telefon:
Ano
Cena:
500.000,- Kč

Nabízíme ideální polovinu domu v Barchově nedaleko Pardubic. Dům pochází z roku 1912, v roce 1939 v něm proběhly stavební úpravy a v roce 1942 byl v patře vystavěn byt. V domě je v současné době v přízemí v provozu restaurace. Dispozice přízemí jsou tři lokály, kuchyně a sklad. V 1. patře je větší, neobydlený byt skládající se ze čtyř pokojů, předsíně, spíže, koupelny a wc. Celý dům je v celkem zachovalém stavu. Při prodeji a případné dohodě s dalšími vlastníky by bylo možno nechat v provozu restauraci, případně prostory využít k jiným účelům.

U naší společnosti je možné využít služeb odhadce a zdarma konzultace s poradcem zákaznického servisu, který Vám nezávazně poradí v oblasti hypotečních úvěrů, stavebních spoření, podnikatelských úvěrů a všech forem pojištění. V nabídkové ceně nemovitosti je již zahrnuta odměna za služby realitní kanceláře, rezervace nemovitosti, předání nemovitosti novému nabyvateli a právní servis spojený s převodem vlastnických práv.

Číslo zakázky: 06361
 
Pohled na dům z ulice
Zadní část domu
Okolí domu
Mapa
Mám zájem o tuto nabídku:
Příjmení:
Telefon*:
E-mail:
* položka telefon je povinná

 
Hypoteční kalkulačka:
Cena nemovitosti:
Výše úvěru:
Doba splácení:
let
Výše splátky:
Přejít na podrobnou kalkulačku »