GSM: +420 739 456 164
Tel.: +420 246 090 080
 
Specialista na komerční nemovitosti
Potřebujete prodat, koupit, pronajmout hotel, penzion či restauraci? Jsem připraven předat své zkušenosti a naplnit očekávání Vaše i Vašeho obchodního partnera.
Ing. Milan Jůza
Estate Agent
 
Hotel a luxusní rodinný dům, Slapy
Status:
Aktivní
Číslo:
10495
Parkování:
Ano
Typ nebytovek:
Hotel
Garáž:
Ano
Stav nemovitosti:
Velmi dobrý
Výtah:
Ne
Užitná plocha:
1600m2
Podlaží:
Přízemí
Plocha nebytovek:
310m2
Nadzemních podlaží:
3
Vytápění:
Ano
Podzemních podlaží:
1
Telefon:
Ano
Konstrukce budovy:
Cihla
Cena:
9.900.000,-

Nabízíme k prodeji hotel nedaleko Prahy v rekreační oblasti Slapy.
Na pozemku 1600m2 je ***hotel , 30 lůžek, dále chata celoročně obyvatelná, restaurace, vinárna, dvě garáže a malé stavby.
Hotýlek má čtyři podlaží, osm pokojů, každý pokoj má koupelnu, toaletu a terasu. Chata má na podlahové ploše padesát metrů kompletní apartmán včetně velkého zázemí i terasy. V objektu je garáž s elektrickými vjezdovými vraty pro dva osobní automobily. Restaurace může přivítat až dvacetpět hostů současně. Součástí restaurace je i velká terasa kde je místo až pro padesát hostů, kteří si mohou vychutnat krásný pohled na slapské jezero. Samozřejmou součástí jsou veřejné toalety. Dále je v hotelu vinárna, která má čtyřicet míst k sezení, a dalších šest míst u barového pultu. Pro odbytová střediska slouží gastronomický provoz.Všechny veřejné prostory jsou koncipovány i jako kongresové k pořádání školení, prezentací, svateb atd. Hotel je již dlohodobě v provozu a proto má hosty z celé EÚ. Velmi zdařile jsou též provedeny technologie budovy. Vytápění je možné třemi nezávislými způsoby, kotlem na dřevo, elekltrokotlem a v neposlední řadě tepelnými čerpadly, pro gastronomii je využit plyn. Zásobování vodou je z vlastních studní nebo z veřejného vodovodu. Pro udržení ekologického provozu je zřízena čistírna odpadních vod. V objektu je okrasná zahrada, stromy, keře a venkovní parkoviště pro třicet automobilů.
Asfaltová silnice vede až k objektu a ke garážím a parkovištím. Ze všech míst hotelu je krásný výhled na jezero a lesy, je zde tiché a zdravé prostředí.
Osmset metrů od hotelu je velký aquapark s celoročním provozem. Zde jsou bazény, sauna, tobogán, masáže, solná jeskyně, tenis, bowling, squash, rehabilitace a jiné aktivity. Objekty jsou zařízené a vybavené vším potřebným – zahrnuto v ceně.
Důvod prodeje je odchod majitelů do důchodu.
Zveme vás na nezávaznou prohlídku tohoto přijemného místa.
U naší společnosti je možné využít služeb odhadce a zdarma konzultace s poradcem zákaznického servisu, který Vám nezávazně poradí v oblasti hypotečních úvěrů, stavebních spoření, podnikatelských úvěrů a všech forem pojištění. V nabídkové ceně nemovitosti je již zahrnuta odměna za služby realitní kanceláře, rezervace nemovitosti, předání nemovitosti novému nabyvateli a právní servis spojený s převodem vlastnických práv.

Číslo zakázky: 10495
 
 
Mám zájem o tuto nabídku:
Příjmení:*
Telefon:*
E-mail:  
* položka je povinná

Hypoteční kalkulačka:
Cena nemovitosti:
Výše úvěru:
Doba splácení:
let
Výše splátky:
 

 
Úvodní stránka Exkluzivní novinky v naší nabídce Aktuality Chci koupit Byty Pozemky RD, Chaty Komerční prostory Chci pronajmout Byty, RD Komerční prostory Nová výstavba Develop. projekty O společnosti Profil společnosti Exkluzivní spolupráce Proč exkluzivně s námi? Ochrana osobních údajů Podpora lidských zdrojů Copyright Služby Služby Voucher Exekuční tituly Průkaz energetické náročnosti budovy Pro developery Obchodní partneři Služba HYPOTÉKY Služba osobní makléř Oceňování Kde inzerujeme Užitečné odkazy Okresy a kraje Slovníček Reference Kariéra Aktuální pozice Registrovaní uživatelé Jednorázový výdělek Teambuildingy, akce Školící středisko IMMOINVEST Group Rezervace Kontakty IMMOINVEST Group Praemium Consulting Právní zastoupení Notářská kancelář Zastoupení Benešov Zastoupení Beroun Zastoupení Brandýs n/L Zastoupení Brno Zastoupení České Budějovice Zastoupení Český Krumlov Zastoupení Děčín Zastoupení Dobříš Zastoupení Jihlava Zastoupení Jindřichův Hradec Zastoupení Jílové Zastoupení Kladno Zastoupení Kolín Zastoupení Kralupy n/Vl Zastoupení Mělník Zastoupení Mladá Boleslav Zastoupení Poděbrady Zastoupení Praha Zastoupení Praha 2 Zastoupení Roztoky Zastoupení Říčany Hypotéky Oceňování Formuláře Vložit nabídku Vložit poptávku Domluvte si s námi schůzku Chcete znát cenu své nemovitosti? Novinky nemovitostí e-mailem