GSM: +420 739 456 164
Tel.: +420 246 090 050
 
Specialista na komerční nemovitosti
Potřebujete prodat, koupit, pronajmout hotel, penzion či restauraci? Jsem připraven předat své zkušenosti a naplnit očekávání Vaše i Vašeho obchodního partnera.
Milan Jůza
Estate Agent
 
 
Horský hotel*** v blízkosti KRNAPu
Status:
Novinka
Číslo:
07626
Parkování:
Ano
Typ zakázky:
Prodej
Garáž:
Ano
Typ nemovitosti:
Nebytový prostor
Výtah:
Ano
Typ nebytovek:
Hotel
Nadzemních podlaží:
4
Stav nemovitosti:
Velmi dobrý
Podzemních podlaží:
1
Vytápění:
Ano
Konstrukce budovy:
Montovaná
Telefon:
Ano
Cena:
32.000.000,- Kč

Nabízíme k prodeji krásný hotel (60 lůžek), který se nachází na hranici s Krkonošským národním parkem, ideální místo pro sport, pěší a cyklo turistiku i lyžování. Hotel nabízí ubytování v rekonstruovaných a velmi prostorných pokojích. Dvoulůžkové pokoje s možností jedné a více přistýlek a 2 apartmány (všechny pokoje s vlastním sociálním zařízením) zaručují velmi příjemné ubytování. Apartmány jsou navíc vybaveny kuchyňkou. Hotelová restaurace (70 mist a terasa 20 míst) je velmi dobře vybavena pro stravování hostů i příchozích klientů a splňuje všechny potřebné hyienické normy.Dále je k dispozici bar, venkovní terasa, televizní bar, dětský koutek i herna. Všude se lze připojit na internet pomocí WIFi připojení. Součástí hotelu i plně vybavené školící centrum . V prostoru školícího centra je též možnost připojení na Internet. Hotel je ideálním místem pro různá školení, tématické pobyty s využitím školícího centra. Je také možné využít sportoviště - fotbalové hřiště, stolní tenis, hokej a další. Hotel má k dispozici i vlastní lyžařský vlek a sportoviště. Doporučujeme tuto skvělou nabídku!
U naší společnosti je možné využít služeb odhadce a zdarma konzultace s poradcem zákaznického servisu, který Vám nezávazně poradí v oblasti hypotečních úvěrů, stavebních spoření, podnikatelských úvěrů a všech forem pojištění. V nabídkové ceně nemovitosti je již zahrnuta odměna za služby realitní kanceláře, rezervace nemovitosti, předání nemovitosti novému nabyvateli a právní servis spojený s převodem vlastnických práv.

Číslo zakázky: 07626
 
Mám zájem o tuto nabídku:
Příjmení:
Telefon*:
E-mail:
* položka telefon je povinná

 
Hypoteční kalkulačka:
Cena nemovitosti:
Výše úvěru:
Doba splácení:
let
Výše splátky:
Přejít na podrobnou kalkulačku »