GSM: +420 739 456 164
Tel.: +420 246 090 080
 
Specialista na komerční nemovitosti
Potřebujete prodat, koupit, pronajmout hotel, penzion či restauraci? Jsem připraven předat své zkušenosti a naplnit očekávání Vaše i Vašeho obchodního partnera.
Ing. Milan Jůza
Estate Agent
 
Činžovní dům (sídlo firmy), Praha 4
Status:
Aktivní
Číslo:
07685
Telefon:
Ano
Typ nebytovek:
Skladové
Parkování:
Ano
Stav nemovitosti:
Dobrý
Garáž:
Ano
Plocha pozemku:
1m2
Výtah:
Ne
Zastavěná plocha:
154m2
Půda:
Ano
Užitná plocha:
387m2
Nadzemních podlaží:
2
Plyn:
Ano
Konstrukce budovy:
Cihla
Elektřina:
230/400V
Počet bytů:
5
Voda:
Ano
Volných bytů:
5
Kanalizace:
Ano
Účel nemovitosti:
Komerční
Vytápění:
Ano
Cena:
14.100.000,-

Nabízíme k prodeji činžovní dům nebo prostor pro sídlo firmy ve velmi dobrém stavu a v žádané lokalitě Prahy 4. V prvním nadzemním podlaží jsou bytové prostory o velikosti 140 m2, v druhém nadzemním podlaží o velikosti 175 m2 a půdní prostory jsou připraveny pro vestavbu. Ke komplexu náleží garáž a zahrada se zahradním domkem. Doporučujeme jako dobrou investici!

U naší společnosti je možné využít služeb odhadce a zdarma konzultace s poradcem zákaznického servisu, který Vám nezávazně poradí v oblasti hypotečních úvěrů, stavebních spoření, podnikatelských úvěrů a všech forem pojištění. V nabídkové ceně nemovitosti je již zahrnuta odměna za služby realitní kanceláře, rezervace nemovitosti, předání nemovitosti novému nabyvateli a právní servis spojený s převodem vlastnických práv.

Číslo zakázky: 07685
 
 
Mám zájem o tuto nabídku:
Příjmení:*
Telefon:*
E-mail:  
* položka je povinná

Hypoteční kalkulačka:
Cena nemovitosti:
Výše úvěru:
Doba splácení:
let
Výše splátky:
 

 
Úvodní stránka Exkluzivní novinky v naší nabídce Aktuality Chci koupit Byty Pozemky RD, Chaty Komerční prostory Chci pronajmout Byty, RD Komerční prostory Nová výstavba Develop. projekty O společnosti Profil společnosti Exkluzivní spolupráce Proč exkluzivně s námi? Ochrana osobních údajů Podpora lidských zdrojů Copyright Služby Služby Voucher Exekuční tituly Průkaz energetické náročnosti budovy Pro developery Obchodní partneři Služba HYPOTÉKY Služba osobní makléř Oceňování Kde inzerujeme Užitečné odkazy Okresy a kraje Slovníček Reference Kariéra Aktuální pozice Registrovaní uživatelé Jednorázový výdělek Teambuildingy, akce Školící středisko IMMOINVEST Group Rezervace Kontakty IMMOINVEST Group Praemium Consulting Právní zastoupení Notářská kancelář Zastoupení Benešov Zastoupení Beroun Zastoupení Brandýs n/L Zastoupení Brno Zastoupení České Budějovice Zastoupení Český Krumlov Zastoupení Děčín Zastoupení Dobříš Zastoupení Jihlava Zastoupení Jindřichův Hradec Zastoupení Jílové Zastoupení Kladno Zastoupení Kolín Zastoupení Kralupy n/Vl Zastoupení Mělník Zastoupení Mladá Boleslav Zastoupení Poděbrady Zastoupení Praha Zastoupení Praha 2 Zastoupení Roztoky Zastoupení Říčany Hypotéky Oceňování Formuláře Vložit nabídku Vložit poptávku Domluvte si s námi schůzku Chcete znát cenu své nemovitosti? Novinky nemovitostí e-mailem