GSM: +420 739 456 610
Tel.: +420 246 090 090
 
Manažer Franšízy
Mým cílem je, aby díky fair-play jednání a lidskému přístupu obchod dopadl ke spokojenosti všech zúčastněných stran.
Daniel Ambrůžek
Manažer franšízy
 
Chalupa, 300m2, pozemek 210m2, Plav u Č. Budějovic
Status:
Aktivní
Číslo:
10385
Kanalizace:
Ne
Typ rek. objektu:
Chalupa
Vytápění:
Ano
Stav nemovitosti:
Investiční záměr
Telefon:
Ne
Plocha pozemku:
510m2
Parkování:
Ne
Užitná plocha:
300m2
Garáž:
Ne
Plyn:
Ne
Sklep:
Ne
Elektřina:
230/400V
Nadzemních podlaží:
2
Voda:
Ano
Konstrukce budovy:
Cihla
Cena:
1.050.000,- (Cena včetně provize RK)

Nabízíme k prodeji původní část stavení vesnického mlýna v obci Plav u Českých Budějovic. Chalupa je na pozemku o celkové rozloze 510m2, zastavěná plocha je 300m2 a nachází se mimo záplavové pásmo. Na stavení již začala rekonstrukce (nová okna, elektroinstalace, voda). K bydlení lze využít přízemí i podkroví, v přízemí se nachází velmi pečlivě udržované nádherné klenbové stropy. Voda je ve vlastní studni hluboké 8m, v plánu je vlastní jímka a plyn se nachází na hranici pozemku. Malebná jihočeská vesnice Plav leží 10km jižně od Českých Budějovic a rozkládá se po obou březích řeky Malše. Jedná se o velmi krásné místo s výbornou dostupností do Českých Budějovic. Doporučujeme osobní prohlídku.

U naší společnosti je možné využít služeb odhadce a zdarma konzultace s poradcem zákaznického servisu, který Vám nezávazně poradí v oblasti hypotečních úvěrů, stavebních spoření, podnikatelských úvěrů a všech forem pojištění. V nabídkové ceně nemovitosti je již zahrnuta odměna za služby realitní kanceláře, rezervace nemovitosti, předání nemovitosti novému nabyvateli a právní servis spojený s převodem vlastnických práv.

Číslo zakázky: 10385
 
 
Mám zájem o tuto nabídku:
Příjmení:*
Telefon:*
E-mail:  
* položka je povinná

Hypoteční kalkulačka:
Cena nemovitosti:
Výše úvěru:
Doba splácení:
let
Výše splátky:
 

 
Úvodní stránka Exkluzivní novinky v naší nabídce Aktuality Chci koupit Byty Pozemky RD, Chaty Komerční prostory Chci pronajmout Byty, RD Komerční prostory Nová výstavba Develop. projekty O společnosti Profil společnosti Exkluzivní spolupráce Proč exkluzivně s námi? Ochrana osobních údajů Podpora lidských zdrojů Copyright Služby Služby Voucher Exekuční tituly Průkaz energetické náročnosti budovy Pro developery Obchodní partneři Služba HYPOTÉKY Služba osobní makléř Oceňování Kde inzerujeme Užitečné odkazy Okresy a kraje Slovníček Reference Kariéra Aktuální pozice Registrovaní uživatelé Jednorázový výdělek Teambuildingy, akce Školící středisko IMMOINVEST Group Rezervace Kontakty IMMOINVEST Group Praemium Consulting Právní zastoupení Notářská kancelář Zastoupení Benešov Zastoupení Beroun Zastoupení Brandýs n/L Zastoupení Brno Zastoupení České Budějovice Zastoupení Český Krumlov Zastoupení Děčín Zastoupení Dobříš Zastoupení Jihlava Zastoupení Jindřichův Hradec Zastoupení Jílové Zastoupení Kladno Zastoupení Kolín Zastoupení Kralupy n/Vl Zastoupení Mělník Zastoupení Mladá Boleslav Zastoupení Poděbrady Zastoupení Praha Zastoupení Roztoky Zastoupení Říčany Hypotéky Oceňování Formuláře Vložit nabídku Vložit poptávku Domluvte si s námi schůzku Chcete znát cenu své nemovitosti? Novinky nemovitostí e-mailem